آموزش اصولی و گام به گام پارسیان رایانه

آموزش ویژه تعمیرات سخت افزار در پارسیان رایانه

این که فکر می کنید در تعمیرات سخت افزار کامپیوتر هیچ استعدادی ندارید پس باید تعمیرات کامپیوتر و لپ تاپ را رها نمایید ولی سخت در اشتباهید. درست است تعمیرات لوازم الکترونیکی نیاز به مهارت، تجربه و علم الکترونیک می باشد اما اگر خوب فکر کنیم متوجه می شویم هر مهارتی مستلزم یاد گرفتن و یادگیری فن و قلق های سخت افزاری می باشد که اموزش تعمیرات سخت افزار از این قاعده مستثنا نیست. شما باید ابتدا دستور، قانون، نحوه عملکرد و از همه مهم تر اشکال های مختلف قطعات الکترونیکی را فرا بگیرید و بعد وارد مرحله عمل یا تست قطعات شوید. مدیران پارسیان رایانه همیشه کوشیده اند تا راهکارهای ساده، سریع و عملی را به دانش آموزان خود فرا دهند تا آنها بتوانند به سرعت وارد بازار کار شده و کلیه سیستم های کامپیوتری اعم از کامپیوترهای رومیزی و لپ تاپ را به راحتی تعمیر کنند. مجتمع آموزشی پارسیان رایانه دوره های تخصصی و فوق تخصصی خود را با افتخار برگزار می نمایند و به شما عزیزان علاقمند به سخت افزار قول صد در صدی تعمیرکار شدن را می دهد.
مهندسینی چون استاد شهرام محبی،  مهندس مهدی خدایاری ،مهندس هاشم محبی ومهندس شبنم بدری همواره شما را در پیشبرد اهدافتان یاری کرده و شما را با سربلندی وارد بازار کار حرفه ای می کنند. بسیاری از عزیزان و علاقمندان به آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر برای یادگیری هزینه های گزافی را صرف می کنند و در آخر بدون هیچ نتیجه ای و با نا امیدی آن آموزشگاه به ظاهر معتبر را را ترک می کنند.

 ولی باید بگوییم که این طور نیست. در این چند سال اخیر (دو یا سه سال اخیر) آموزشگاه هایی تاسیس شده اند که اهدافی جز کسب درآمد کاذب و دروغ پراکنی نداشته اند و مطالب دیگران را کپی کرده و سایت هایی به ظاهر بسیار معقول و معتبر را مدیریت می کنند ولی در آخر و حتی در ابتدای کار هیچ تجربه، فن و هیچ مهارتی برای آموزش ندارند متاسفانه اکثر کارورزانی که فریب این گونه موسسات را خورده اند از دوستان شهرستانی بوده و در صورت شکایت از این موسسات بدون هیچ اطلاعاتی تهران را ترک می کنند که هم وقت و هم پول آنها را هدر می دهد و از همه مهم تر تنفر آن ها از سایر موسسات را در پی دارد.

نگاهی گذرا به متخصصین پارسیان رایانه:

۱-استاد شهرام محبی

طراح و متخصص مدارات الکترونیک

راه اندازی اولین مرکز تعمیرات تخصصی در زمینه سیستم های سانترال پاناسونیک در ایران

راه اندازی اولین مرکز تعمیرات تخصصی کامپیوتر(سخت افزار) در ایران از سال۱۳۷۲

اولین مدرس حرفه ای الکترونیک کاربردی در زمینه تعمیرات سخت افزار

بهترین تعمیرکار سیستم های کامپیوتر، لپ تاپ از نظر تعمیرکاران بازار

۲۱ سال تجربه در زمینه الکترونیک و سخت افزار

 ۲-مهندس شبنم بدری

دارای تحصیلات فوق لیسانس الکترونیک گرایش EMBEDDED SYSTEM از کشور سوئد

طراح و متخصص مدارات الکترونیک

برنامه نویس حرفه ای آی سی و چیپ های قابل برنامه ریزیFPGA

مترجم حرفه ای متون تخصصی الکترونیک و سخت افزار

مدرس مهندسی معکوس

۳-مهندس فربد پورستگار

کارشناسی ارشد  سخت افزارکامپیوتر

کارشناس بخش تعمیرات و واردات قطعات الکترونیک در پارسیان رایانه

۴-مهندس خانم یزدی

بخش آموزش فوق تخصصی تعمیرات سخت افزار کامپیوتر و لپ تاپ