آموزش سخت افزار

 آموزش تعمیرات سخت افزار پارسیان رایانه با افتخار دوره های آموزش تعمیرات لپ تاپ ، کامپیوتر و الکترونیک را در سطح فوق تخصصی برگزار می نماید.

مجوعه پارسیان رایانه با یاری جستن از خدای متعال و با تکیه بر سالها تجربه در زمینه آموزش سخت افزار (لپ تاپ (نوت بوک) و کامپیوترPC) اکنون موفق به برداشتن گامی دیگر در راستای خدمت رسانی به جامعه فنی و مهندسی ایران شده است.

مجهزترین و پیشرفته ترین مرکز برگزاری کلاس های فوق تخصصی تعمیرات سخت افرار از مبتدی تا حرفه ای می باشد. مهندسین پارسیان رایانه که خود مؤسس شرکت می باشند با گامی محکم و استوار در زمینه های تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر، هارد دیسک و آموزش های تخصصی سخت افزار: کامپیوتر و لپ تاپ را انجام می دهند.

پیشینه ا­ی نسبتا طولانی (از سال 1372) تا امروز ما را یاری کرده تا بتوانیم تسلط کافی چه از لحاظ تجربی و چه از لحاظ آکادمیک را در دوره های تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر به افراد جویای کار و کسانی که علاقه مند به فراگیری کامل تعمیرات هستند را به نحو احسن و حرفه ای داشته باشیم.

با استعانت از درگاه خداوند و پشتوانه سالها تجربه، تخصص و فعالیت موفق، در عرصه آموزش الکترونیک کاربردی تا تعمیرات لپ تاپ، کامپیوتر و هارد دیسک، اکنون بر آن شدیم که با بهره گیری از جدیدترین روش های آموزشی روز که مورد استفاده بزرگترین و معتبرترین گارانتی ها و کمپانی های مادربورد کامپیوتر و لپ تاپ هستند و همچنین با استفاده از اساتیدی برجسته که در بازار کامپیوتر دارای نشان صداقت، حرفه ای بودن و تجربه می باشند این بار پاسخگوی بخشی دیگر از نیازهای بازار تعمیرات سخت افزار باشیم.

***  سخنی بی پرده و صادق با داوطلبان ثبت نام آموزش تعمیرات سخت افزار ***

بی شک در طی چند سال اخیر مراکز زیادی برای آموزش تعمیرات سخت افزار کامپیوتر و لپ تاپ شکل گرفته اند، اما تا چه حد می توان از آنها انتظار کارایی و ورود با بازار کار داشت.

  • هیچ آموزش تخصصی بصورت فشرده ،عملی نیست، زیرا اطلاعات و پشتکار افراد متفاوت و مبانی آموزش تعمیرات سخت افزار بسیار فرار و گسترده است.
  • جوابگویی 24 ساعته وجود ندارد به طور مثال هیچ مرکز آموزش تعمیرات سخت افزار 3 صبح پاسخگوی سوالاتی نظیر تعمیرات نیست.پس صادق باشیم و به کلماتی که به کاربرده می شود دقت شود.
  • کلاس های رایگان،راهی کلیشه ای و قدیمی برای جذب کارآموز و داوطلب می باشند.
  • خرید جزوه های مهندس محبی که از کارگاههای پارسیان رایانه کپی شده اند هیچ کمکی به تعمیرکار شدن شما نمی کند. (جزوه های مهندس محبی هر 3 ماه یکبار به طور کامل به روز می شوند وجزوها سی درصد ازآموزش می باشند.)
  • تجهیزات آموزش سخت افزار لپ تاپ و کامپیوتر (مادر بوردهای متنوع  که ایرادهای آنها واقعی باشدحتما باید به اندازه کافی ودر مدل های مختلف وجود داشته باشند) تا کاروز بتواند تمرینات عملی خود را براحتی انجام دهد.
  • مراقب مدارک قلابی و سوءاستفاده بعضی از آموزشگاه ها از اعتبارات دانشگاه ها و مراکز آموزشی معتبر باشید.
  • تعداد سایت ها و تیزرهای تبلیغاتی رنگارنگ ملاک اعتبار نیست.
  • یک روش ساده یک پیشنهاد ساده:
  • جهت ارزیابی اعتبار یک موسسه ابتدا از کارورزانی که در حال آموزش و مشغول سپری کردن دوره ها میباشند جویا شوید تا چه حد رضایت دارند؟
  • جهت ارزیابی توانایی تعمیر کار و اساتید یک موسسه آموزشی اگر در حضور شما توانستند یک لپ تاپ و یا کامپیوتر را تعمیر کنند تا حدودی می توان جهت آموزش قابل قبول باشد.

علاقمندانی که می خواهند دوره های آموزش سخت افزار (تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر)  را سپری کنند باید به چند نکته دقت داشته باشند که مرکزی که می خواهند در آن آموزش ببینند آیا اساتید و مهندسان آن مجموعه تجربه تعمیرات را دارند؟

آیا تبلیغات پر زرق و برق آنها باعث شده تا به فکر تعمیر کار شدن باشید؟یا اینکه علاقه به سپری کردن دوره آموزش تعمیرات سخت افزاررا دارید و از همه مهم تر آیا می خواهید یک شغل جدید با درآمد میلیونی داشته باشید؟
با حقایق تلخ آشنا شوید:

 این نکته در هر شرایطی ارزشمند است ولی اهمیت آن بیشتر از زمانی است که وارد بازار کار شده ولی عملا نمی توانید تعمیرات سخت افزار را انجام دهید.
آیا تعداد افرادی که در دوره های آموزشی تعمیرات لپ تاپ ثبت نام می کنند همه آنها وارد بازار کار می شوند؟
آیا با خرید ابزار آلات کارگاهی و دستگاه های تعمیر هارد دیسک و دستگاه تعویض چیپ و غیره می توانید هزینه های خرید آن را در آینده جبران کنید یا اینکه بعد از مدتی متوجه می شوید 70 درصد هزینه هایی که در ابتدا کردید اشتباه بوده و اضافی.
خبر ها ی بد، خوب هستند:

اگرچه شکایت عده زیادی از افراد از یک موسسه آموزشی را به چشم دیده ایم و می دانیم که بعضی از آموزش ها فقط جنبه تبلیغاتی برای فروش بیشتر ابزار می باشند یا با کپی کردن جزوات کارآموزان پارسیان رایانه سعی بر این دارند که آموزش خود را ارتقا دهند ولی جزواتی که به صورت تئوری در کارگاه های پارسیان رایانه در زمینه آموزش به کارورزان داده می شوند یا توسط خود آنها یادداشت می شوند یا بصورت فایل pdf در اختیار کارآموزان قرار داده میشود تنها تقریبا 30 درصد از کل کار می باشد و 70 درصد کیفیت در کار های عملی، تعمیرات سخت افزارهای کامپیوتر و لپ تاپ می باشند که  در حضور کارورزان انجام می شوند ولی به قول قدیمی ها جلوی ضرر هر جا گرفته شود منفعت است. نگران نباشید و نا امید نشوید، کارشناسان و مهندسان پارسیان رایانه در کنار شما هستند.
تمایز در تکنیک های آموزشی و تعمیراتی توسط مهندسین و رشد بیشتر کارآموزان در بازار کار توسط مهندس محبی (تامین قطعات و پشتیبانی سخت افزار) می باشد.