عوامل متمایز کننده پارسیان رایانه

دلایل متمایز بودن پارسیان رایانه

دلایلی که ما را از دیگران متمایز می کند…

پارسیان رایانه نامی معتبر در میان موسسات دیگر
با عنایت از خداوند متعال گروه فنی پارسیان رایانه توانسته با عملکرد رو به رشد و برطرف کردن کلیه نیازهای مشتریان چه از لحاظ خدمات آموزشی وچه از لحاظ خدمات تعمیراتی اعتماد مشتریان بی شماری را جلب نماید.

کار شرافتمندانه و خالصانه از هر جنبه ای برای مدیران شرکت با اهمیت است.

منابع انسانی پارسیان رایانه
پارسیان رایانه از متخصصین و مهندسین در رشته های الکترونیک با گرایش ها ی مختلف که تجربه های کافی در زمینه تعمیرات سخت افزار را دارا هستند استفاده کرده و راهی جز انتقال اطلاعات فنی و علمی به دانشجویان و مشتریان مختلف ندارد.

ماموریت 
نرخ بیکاری در جامعه ما رو به رشد میباشد حتی اگر شما تحصیلات دانشگاهی نداشته باشید ولی اگر تسط کامل به امور تعمیراتی (سخت افزار)داشته باشید با هر شرایط و محیط میتوانید براحتی کسب درامد ویا کارآفرینی کنید یکی از ماموریت های پارسیان رایانه ایجاد اشتغال برای جوانان می باشد که با تکیه بر نیروی متخصص و ماهر میتواند براحتی برای جوانان جویای کار ایجاد اشتغال نماید و خروجی هر هنر جو برابر با یک تعمیرکار ماهر باشد.

تعامل با مشتریان
هیچ راهی جزء صداقت در نگه داشتن و جذب مشتری وجود ندارد و همیشه کوشش ما بر حول این محور می باشد کافیست فقط یکبار از سرویس هایی که پارسیان رایانه ارائه میدهد استفاده کنید.متوجه خواهید شد خدمات ما با سایر موسسات چیست.

 پارسیان رایانه مدارک قلابی و کپی شده  بین المللی ارائه نمیدهد

مدیزان و کارشناسان پارسیان رایانه برای جذب کارورز مدارک قلابی و کپی شده ارائه نمیدهند.برای ما تولید علم وارتقاء سطح علمی و تجربی در سخت افزار از هر جنبه ای مهم تر می باشد.

اهداف
مهمترین عامل، در کسب هر موفقیتی، تدوین و مشخص کردن دقیق اهداف می باشد. هدفگذاری مهمترین عامل حرکت و خلق آینده است، هدفها هستند که مقصد و مسیر زندگی فردی و سازمانی را روشن می کنند .

هدف گذاری به مثابه ترسیم جاده ای برای آینده است تلاشی ارزشمند است که معطوف به هدف باشد، تلاش بی هدف پرتاب تیر در تاریکی است یکی از موانع بسیار مهم موفقیت و کامیابی، ناتوانی افراد و موسسات در تدوین اهداف می باشد.

آنهایی که رویایی در ذهن و هدفی بر روی کاغذ نداشته باشند مقصدشان ناکجا آباد خواهد بود . امروزه اهداف بشری، در جوامع، سازمانها، گروهها و واحدهای مختلف سازمان تجلی پیدا کرده و هریک از این مجموعه های انسانی سعی دارند با هماهنگی و همکاری درونی ، در سایه تداوم زندگی و حیات بشری، بعدی از ابعاد انسان را تحقق بخشند

هر یک از این مجموعه های انسانی که در بستر زندگی بشری فعالیت می کنند، جملگی دارای اهداف و ماموریتهایی هستند که فلسفه وجودی آنها را توجیه می کند.

رسیدن به کمال و توسعه همه جانبه حیات، از جمله اهداف آرمانی و کلی تمامی این مجموعه های انسانی است که در قالب مفاهیم و اصطلاحات مختلف در سازمانهای مختلف بروز پیدا می کند .

ماموریتها و اهداف سازمانی در هر مجموعه ای برای هدایت عمومی فعالیتهای سازمان به سمت و سوی مورد نظر سازمان است. معمولاً اینگونه اهداف، در سطح رسالتها، ماموریتها و در سطح عملیاتی و کاربردی توسط هدف گذاران که در هر سازمانی متناسب با فرهنگ و سبک مدیریت سازمانی می تواند متغیر باشند، تعریف می گردند.

چگونگی و نحوه تعیین اهداف و ماموریتهای سازمان و سطح اهداف فردی کارکنان از جمله مسائل مهمی است که می تواند نقش بسیار عمده ای را در تحقق اهداف سازمانی و در نهایت، موفقیت موسسه و شرکتها ایفا می کند.پارسیان رایانه هدفی جز آموزش های تخصصی و ویژه جهت تعمیرات سخت افزار کامپیوتر، تعمیرات لپ تاپ،تعمیرات تبلت وموبایل را ندارد.