پارسیان رایانه

[siteorigin_widget class=”LayerSlider_Widget”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Button_Widget”][/siteorigin_widget]

تعمیرگاه لپ تاپ و کامپیوتر پارسیان رایانه حافظ منافع مشتریان در امور تعمیرات لپ تاپ بصورت کاملا تخصصی در کارگاه های مجهز و مشاوره کامل و با صداقت در خصوص تعمیرات سخت افزار در امور لپ تاپ و کامپیوتر و نرم افزار،ارتقاء سیستم های خانگی ،اداری ،حرفه ای و تعویض لپ تاپ های کارکرده قدیمی با لپ تاپ های جدیدتر همواره در کنار شما  عزیزان می باشد.

سیستم های معیوب شما(کامپیوتر،لپ تاپ،سـرور و تبلت)توسط تعمیرکارانی که از سال 1372تا به امروز تجربه و دانش آکادمیک در زمینه تعمیرات را داشته تعمیر می شوند.

هیچ کدام از تعمیرکاران پارسیان رایانه با آزمون و خطا سیستم و یا لپ تاپ تعمیر نمیکنند.کلیه مراحل تعمیرات از طریق علمی تست و اندازه گیری شده و با تجربه کافی تعمیر می شوند.

ما آماده هستیم در حضور شما مشتریان گرامی لپ تاپ های معیوب شما را تعمیرکرده و شما شاهد بر عملکرد مهندسان ما در حین تعمیر لپ تاپ باشید.

کلیه قطعات معیوب و تعویض شده به مشتری تحویل داده می شود.

منشور اخلاقی پارسیان رایانه در امور تعمیرات لپ تاپ و کلیه سیستم های تعمیراتی اول صداقت سپس مهارت می باشد.

مرکز تعمیرات لپ تاپ پارسیان رایانه به صورت واقعی سیستم های شما را 2ماه ضمانت می کند.

در ادامه مطلالب..

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Button_Widget”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”Moesia_Services”][/siteorigin_widget]

بهترین زمان ممکن جهت یادگیری


ما تمام تلاش خود را میکنیم تا سریع ترین زمان ممکن را برای شما جهت آموزش های تخصصی سخت افزار که شامل آموزش تعمیرات لپ تاپ،آموزش تعمیرات کامپیوتر،آموزش تخصصی الکترونیک کاربردی بصورت آکادمیک و تجربی ویژه تعمیرات را با برنامه ریزی دقیق و پویا انجام دهیم. با زحمت های فراوان و شبانه روزی مهندس محبی تمام ساعت هایی را که ما در خدمت شما هستیم این امر به حقیقت پیوسته که هر کارورز در زمان تقریبی 58 روز به یک تعمیرکار ماهر تبدیل شود.لطفا توجه داشته باشید که دوره های فشرده در آموزش تعمیرات لپ تاپ معنا ندارد زیرا حجم اطلاعاتی که بصورت تئوری فرا داده میشود بسیار بالا بوده و تمام جزئیات در کارهای عملی پیاده سازی می شود.

ادامه مطلب…

با ما حرفه ای شویدبا ما حرفه ای شوید


این که فکر می کنید در تعمیرات کامپیوتر و لپ تاپ هیچ استعدادی ندارید پس باید تعمیرات کامپیوتر و لپ تاپ را رها نمایید، ولی سخت در اشتباهید. درست است تعمیرات لوازم الکترونیکی و کامپیوتری نیاز به مهارت، تجربه و علم الکترونیک دارد اما اگر خوب فکر کنیم متوجه می شویم هر مهارتی مستلزم یاد گرفتن و یادگیری فن و قلق های خاص می باشد که آموزش تعمیرات سخت افزار کامپیوتر و لپ تاپ از این قاعده مستثنا نیست.ما با صبر و حوصله فراوان در امر آموزش تعمیرات کامپیوتر به خصوص آموزش تعمیرات لپ تاپ در کنار شما عزیزان که علاقه به یادگیری و ایجاد یک شغل حرفه ای و آینده ساز هستید، هستیم.پارسیان رایانه مفتخر است تعداد زیادی از همکاران  که نزدما دوره های تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر را گذرانده اند و بصورت حرفه ای مشغول به کار در بازار کامپیوتر تهران و شهرستانها می باشند.شما با مادر هر سطح از اطلاعات می توانید بصورت حرفه ای تعمیرکار ماهر در زمینه لپ تاپ و کامپیوتر باشید.

ادامه مطلب…

دلایل انتخاب پارسیان رایانهدلایل انتخاب پارسیان رایانه


دلایلی که ما را از دیگران متمایز می کند…

پارسیان رایانه نامی معتبر در میان موسسات دیگر در امور تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر به خصوص آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر بصورت تخصصی از صفر تا صد

با عنایت از خداوند متعال مجموعه فنی پارسیان رایانه توانسته با عملکرد رو به رشد و برطرف کردن کلیه نیازهای مشتریان چه از لحاظ آموزش سخت افزار وچه از لحاظ تعمیرات سخت افزار اعتماد مشتریان بی شماری را جلب نماید.

اولویت ما اول صداقت سپس مهارت جهت آموزش و تعمیرات می باشد.

ادامه مطلب…

پشتیبان واقعی شما هستیمپشتیبان واقعی شما هستیم


در اکثر موسسات پشتیبانی سخت افزار در حدصحبت می باشدو در واقع یکی از راه های کلیشه ای برای جذب کارورزاستفاده می شود دانشجویانی که آموزش های پارسیان رایانه را تجربه کرده اند و از پشتیبانی سخت افزار بهره گرفته ویا میگیرند می توان از آنها سوال کرد آیا پارسیان رایانه تا چه حد انتظارات شما را براورده کرده است؟ ادامه مطلب…

دوره های حرفه ای آموزش تعمیرات پارسیان رایانهدوره های حرفه ای ویژه همکار


دوره های حرفه ای ویژه همکار

پارسیان رایانه با تکیه بر مهندسین خود وباکادری مجرب آماده برگزاری کلاس های حرفه ای و فوق تخصصی تعمیرات لپ تاپ برای همکاران راه اندازی نموده است.

سرفصل های دوره آموزش فوق تخصصی الکترونیک کاربردی (از مقدماتی تا پیشرفته) ادامه مطلب…

[siteorigin_widget class=”Moesia_Latest_News”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”Moesia_Facts”][/siteorigin_widget]