کارگاه های مجهز پارسیان رایانه

آیا میخواهید سریع به اهداف خود در تعمیرات سخت افزار دست پیدا کنید؟

چه عواملی باعث یادگیری سریع و تخصصی میشود؟

تقریبا 80درصد کاروزان سایر آموزشگا ها ناراضی هستند و بعضی 100درصد.

ما ابزار فروش نیستیم ولی ابزارهای تخصصی ویژه تعمیرات و راه های ساختن بهترین کارگاه با نازلترین قیمت را به شما نشان می دهیم.

 چگونه به یک تعمیرکار حرفه ای تبدیل شویم.

آیا میدانستید بعضی از شرکتها فقط تبلیغات کاذب دارند و تعداد سایت های آنها حتی از کارمندانشان هم بیشتر است.

فقط 36 روز به مهندسان ما فرصت دهید تا شمارا به یک تعمیرکار ماهر تبدیل کنند.

 در 3 سال اخیر حداقل 10 موسسه که ادعا به آموزش های تخصصی میکنند بوجود آمده اند واقعا چقدر میتوان از آنها انتظار داشت؟

ما تمام تلاش خود را میکنیم تا سریع ترین زمان ممکن را برای شما جهت آموزش های تخصصی سخت افزار که شامل آموزش تعمیرات لپ تاپ،آموزش تعمیرات کامپیوتر،آموزش الکترونیک کاربردی را با برنامه ریزی دقیق  و پویا انجام دهیم. با زحمت های فراوان و شبانه روزی مهندس محبی تمام ساعت هایی را که ما در خدمت شما هستیم این امر به حقیقت پیوسته که هر کارورز در زمان تقریبی 38 روز به یک تعمیرکار ماهر تبدیل شود.

عوامل زیادی به یادگیری سخت افزار بستگی دارد ولی مهمترین آنها عبارتنداز: مهارت استاد در تجزیه و تحلیل مدارها،تجربه استاد که در دراز مدت کسب کرده،تدریس بصورت تئوری توام با کارهای عملی و روبرو کردن با ایرادهای واقعی،ابزارهای آموزشی و کمک آموزشی،ابزارهای واقعی که در تعمیرات همه گی بکار می آیندو…

یکی از مهم ترین عواملی که در اواخر دوره  ممکن است یک کاراموز با آن مواجه شود تجهیزات کارگاه و دارا بودن بردهای  تعمیراتی که تمام ایرادهای آن واقعی باشد ،می باشد به جرات میتوان گفت پارسیان رایانه تنها مرکزی می باشد که در حضور کاروزان اقدام به تعمیرات سخت افزار اعم از لپ تاپ ،مادربرد،پاور،کارتهای گرافیک،تبلت و موبایل ها ی هوشمند(smart phone) اقدام میکند.

حداقل هر ماه تعدادی از کاروزان محترمی که در سایر موسسات آموزش دیدیده اند برای ثبت نام مجدد به این مرکز مراجعه می نمایند با مقایسه از جزوه ها ،کارهای عملی و غیره و با سرویس ها ما قابل قیاس نیستند در واقع با هزینه ای که کاروزان محترم پرداخت کرده اند تمام آموخته های آنان پوچ و کاری از پیش نمیبرند.پارسیان رایانه تمام آموزش های خود را تضمین میکند.

پارسیان رایانه به هیچ وجه ابزاری و یا نرم افزاری به فروش نمیرساند ما ابزار فروش نیستیم و مانند برخی موسسات دیگر کم کاری خود را با فروش ابزارآلات قلابی و غیره را نمیکنیم.

کارگاه های مجهز پارسیان رایانه شامل دوازده دستگاه می باشد که هر کدام از کارگاه ها در ایران بی نظیر است شما هم میتوانید با مشاوره های رایگان کارگاه خود را با بودجه خود راه اندازی نمایید.

 “مشتری گرامی ، اگر به آموزش ما علاقه مندید و برای سپری کردن دوره ها دچار تردید هستید ، کارشناسان بخش آموزش با صبر و حوصله فراوان به سوالات شما پاسخ خواهند داد تا هرگونه ابهامی برطرف شود. سپس می توانید از منشی بخواهید تا شما را به مدیر بخش آموزش مستقیم وصل کند. بخش آموزش مستقیم ، شماره شما را ثبت خواهد کرد و در هر زمانی که برای شما مناسب باشد در خدمت شما خواهیم بود.