V.92 و V.44 به معنای مودم های سریعتر هستند! مزایای V.92 و V.44 به قرار زیر است:

خواندن سریعتر اطلاعات از اینترنت

تکنولوژی فشرده کردن اطلاعات V.44 می تواند به میزان قابل توجهی سرعت دنلود را بالا ببرد. البته باید حواستان به مودم های V.92 که قابلیت V.44  را ندارند باشد. چون اکنون مودم های مختلفی در بازار وجود دارند که در بسته بندی آنها V.92/V.44 ذکر شده است ولی در حقیقت فقط V.92 هستند. یعنی اگر نرم افزار لازم در وب سایت کارخانه سازنده موجود باشد، کاربر می تواند به این وب سایت مراجعه کرده و نرم افزار لازم را برای upgrade مودم خود دانلود کند. حتی بعضی از مودم هایی که روی بسته بندی V.92/V.44 ذکر شده است دارای همه ویژگیهای این استاندارد نیستند.

اتصال سریعتر

مودم V.92 می تواند ۲۵ درصد سریعتر عملیات اتصال را انجام دهد.

پست الکترونیک سریعتر

زمانیکه یک نامه الکترونیک ارسال می کنید در حال ارسال اطلاعات از مودم هستید. که این عمل با مودم  V.92  چهل درصد سریعتر انجام می گیرد. کسانیکه دارای وب سایت شخصی هستند از نرم افزار های FTP  برای ارسال اطلاعات استفاده می کنند. که با این تکنولوژی به میزان زیادی در زمان خود صرفه جویی می کنند.

تماس ها را از دست نمی دهید

با این تکنولوژی می توانید تلفن ها را جواب دهید بدون این که از اینترنت قطع شوید

مقایسه مدل های مختلفV.92

برای مقایسه مدلهای مختلف مودم هایی که دارای استاندارد V.92 هستند باید توجه داشته باشید که این موارد در آنها رعایت شده باشد:

V.92 NOW باشند و نه V.92 READY
V.44 در دسترس باشد
پشتیبانی و خدمات پس از فروش ( البته در ایران وجود ندارد )
گارانتی
تکنولوژی که بعد از   V.92/V.44  آمده است ۳۰۴۹ است که علاوه بر خصوصیات فوق این قابلیت را دارد که می تواند روی حالت انتظار قرار داده شود و بعد از اتمام مکالمه تلفنی ادامه عملیات اینترنتی را انجام داد.

مقالات آموزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *